چرا تورسنتر؟

چرا تورسنتر؟

تورسنتر

وب سایت تور سنتر torcenter که به عنوان یک مرکز تخصصی در حوزه توری فایبرگلاس جهت ارائه مطلوب ترین سرویس و خدمات به صورت آنلاین و حضوری برای مشتریان محترم در حوزه های صنعت سنگ و کارخانجات سنگبری پیمانکاران عایق های رطوبتی و اجرای قطعات پیش ساخته بتنی گچکاران کرم و همچنین سیمانکاران عزیز می باشد. در این مجموعه سعی بر آن شده با راه اندازی بستر مناسب و آسان در فضای مجازی
و همچنین ایجاد درگاه های مختلف فضای اینترنت خدمات رسانی را به صورت عمومی در سراسر کشور مهیا سازد .
ارائه خدمات فنی و پشتیبانی کارشناسان متخصص در حوزه توری مش فایبرگلاس جهت انتخاب مناسب ترین محصول برای شما مشتریان عزیز فراهم بوده و میتوانید ضمن ثبت خود در سایت کاربری مجموعه نسبت به هماهنگی و گرفتن مشاوره فنی در سایت اقدام نمایید.
انواع توری های مش فایبرگلاس و همچنین الیاف حصیری و توری های من متن صورت عمده در مجموعه ما موجود می باشد شما می توانید در صورت نیاز به دسته بندی خاصی از محصولات نسبت به تهیه آن به صورت سفارشی از مجموعه اقدام نمایید.
ما در ‏ تور سنتر زمان عقد قرارداد همکاری با بازرگانی تهرانی به عنوان تامین کننده اصلی برای محصولات توری مش فایبرگلاس و هماهنگی های انجام شده برای توزیع سراسری در کل کشور با توجه به سیستم های انبار و پخش این مجموعه یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای شما می باشیم .
ارائه قیمت های رقابتی زمان تحویل کوتاه و موجودی انبار برای اکثر محصولات در کنار بالاترین کیفیت شده تا به سطح مطلوبی از رضایتمندی مشتری که همانا رسالت و خواست مجموعه میباشد رسیده باشیم.

5/5 - (1 امتیاز)